Kvôli sprostej EÚ: Táto stránka používa cookies tretích strán (Google). Ak sa vám to nepáči, tak si zakážte cookies v prehliadači, alebo opustite túto stránku.

Nastavenie:

Hľadanie pokladu

Štyri dvere. Za jednými čaká zlatý poklad. Možno. Kedysi boli dvere označené symbolmi: ZEM, VODA, VZDUCH, OHEŇ (v 6-dverová verzii ešte TMA a SVETLO). Zub času však spravil svoje. Teraz sa nedá na prvý pohľad vidieť, v akom boli tieto symboly poradí. Možno pomôžu indície. Možno napovedia, kde číha smrť, alebo za ktorými dverami nájdete poklad.

Máte dve minúty a maximálne 10 indícií. Keď kliknete na dvere s pokladom, vyhrali ste. Ak to budú hady, otrávené šípy alebo plyn, prehrali ste. Ak za dverami nič nie je, môžete pokračovať. Pozor! Poklad sa nemusí v hre nachádzať vôbec. Ak ste si istý, že poklad nie je ani za jednými dveremi, aspoň symbolické víťazstvo získate kliknutím na tlačítko "Žiaden poklad".

Hra je generovaná náhodne, takže sa môže stať, že indície stačíť nebudú. Ale ako rýchlovka na prevetranie mozgových závitov možno postačí. A vždy si môžete tipnúť :-)

2:00
Zatial žiadne indície.